2. srpnja 2021. (petak), razrednici 8. razrednih odjela podijelit će svjedodžbe učenicima u dvorištu škole u 9 sati.

Prijevoz iz Vrane 8:15, ukrcaj u Dragama 8:45, povratak za Drage i Vranu u 9:30.

5. srpnja 2021. (ponedjeljak), razrednici od 1. do 7. razrednih odjela podijelit će svjedodžbe učenicima u dvorištu matične škole, i u Područnim školama u dvorištu, prema sljedećem rasporedu:

Matična škola (Prijevoz iz Vrane 7:45, ukrcaj u Dragama 8:15, povratak za Drage i Vranu u 9.)

od 5. do 7. razreda u 8:30 u dvorištu škole

od 1. do 4. razreda u 9 sati u dvorištu škole

PŠ Drage u 9 sati

PŠ Vrana u 10 sati, učenici PŠ Vrana imat će organizirani prijevoz (trebaju biti na autobusnim stajalištu u 9:40)

PŠ „Dr. Blaž Jurišić“, Vrgada u vrijeme koje dogovaraju i obavještavaju učiteljice.

Uvjet za preuzimanje svjedodžbe je podmirivanje dugovanja prema obavijesti razrednika (knjige u knjižnicu, račun za marendu, vraćeni udžbenici, vraćen tablet za učenike 8. raz.)

Sve svjedodžbe koje bude ne preuzete vratite u tajništvo škole.