Temeljem odredbi Zakona o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu, NN br. 116/18, učitelji razredne i predmetne nastave donijeli su temeljem važećih Kataloga odabranih udžbenika Odluke o odabiru udžbenika za šk. god. 2023./2024.
Odluku o odabranim udžbenicima odnosno popis odabranih udžbenika iz Kataloga za razrede i predmete možete pogledati ovdje.

⇒  ⇒  Popis drugog obrazovnog materijala za školsku godinu 2023./2024.* ⇐ ⇐

(* Sredstva za nabavu drugog obrazovnog materijala je osigurala Općina Pakoštane)

Odluka o odabiru udžbenika

Prema Zakonu o udžbenicima i drugima obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu, a nakon objave Kataloga odobrenih udžbenika, učitelji razredne i predmetne nastave Osnovne škole Pakoštane izvršili su odabir novih udžbenika

te su donijeli sljedeću odluku o odabiru udžbenika: Ovdje možete preuzeti konačne rezultate odabira udžbenika.

Prenosimo vijest sa stranica MZO: https://mzo.gov.hr/vijesti/nabava-udzbenika-za-ucenike-osnovnih-skola-za-sk-god-2020-2021/3805

Popis drugog obrazovnog materijala za školsku godinu 2020./2021.

POPIS UDŽBENIKA ZA ŠKOLSKU GODINU 2019./2020.

Rezultate odabira udžbenika za 1., 5. i 7. razred 2019./2020. možete preuzeti/pogledati OVDJE.

1. razred (matična škola) - popis udžbenika

1. razred (Područna škola Drage) - popis udžbenika

1. razred (Područna škola Vrana) - popis udžbenika

2. razred - popis udžbenika

3. razred - popis udžbenika

4. razred - popis udžbenika

5. razred - popis udžbenika

6. razred - popis udžbenika

7. razred - popis udžbenika

8. razred - popis udžbenika

Rezultate odabira udžbenika za 1., 5. i 7. razred možete preuzeti/pogledati OVDJE.

Druge obrazovne materijale kao što su radne bilježnice ili zbirke zadataka nabavljaju roditelji. O nabavi drugih obrazovnih materijala upute će Vam dati u školi u rujnu.

Ovdje možete pročitati/preuzeti pitanja i odgovore Škole za život

Udžbenici i pripadajuća sredstva odabrana 2014. godine koristit će se i u školskoj godini 2019./2020.
Udžbenici na popisima označeni žutom bojom financirati će se iz državnog proračuna i bit će vlasništvo škole.

Ostale materijale (radne bilježnice i sl.) trebate nabaviti/kupiti sami.

1. razred (matična škola) - popis udžbenika

1. razred (Područna škola Drage) - popis udžbenika