Prvi dan nastave u školskoj godini 2019./2020. je 9. rujna 2019. (ponedjeljak).

Matična škola
Učenici I. i II. razrednih odjela matične škole dolaze u školu u 8 sati, kada će biti i svečani prijem učenika prvog razreda.

Učenici III. i IV. razrednih odjela matične škole dolaze na nastavu u 9 sati.

Ovu školsku godinu u matičnoj školi zajedno u smjeni će biti učenici prvog i drugog razrednog odjela koji će prvi tjedan započeti s nastavom u jutarnjoj smjeni, a u drugoj smjeni učenici trećeg i četvrtih razrednih odjela (poslijepodnevna smjena).

Područna škola Drage
Učenici svih razrednih odjela dolaze u školu 9 sati, kada će biti i svečani prijem učenika prvog razreda.

Područna škola Vrana
Učenici svih razrednih odjela dolaze u školu 8:30 sati, kada će biti i svečani prijem učenika prvog razreda.

Područna škola „Dr. Blaž Jurišić“, Vrgada
Učenici svih razrednih odjela dolaze u školu 11 sati.

*Napomena za sve učenike (udžbenici): prvi dan učenici će preuzeti udžbenike te su obvezni ponijeti sa sobom školsku torbu.

Prijevoz učenika organiziran je po rasporedu za početak nastave:

Iz Vrane za Pakoštane autobus kreće u 7

Iz Draga za Pakoštane autobus kreće u 7:45

Učenici iz mjesta Vrana koji putuju do škole u Vrani neka budu u 8 na autobusnom stajalištu

Polazak autobusa za povratak iz matične škole za Drage je u 9, a za Vranu u 9:15

Polazak autobusa za povratak iz PŠ Vrana je u 10:00

Svima želim sretnu i uspješnu novu nastavnu godinu!

Ravnatelj:
Andrija Vanjak, mag. prim. educ.