• Osnovna škola Pakoštane - matična škola

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola Drage

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola Vrana

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola "Dr. Blaž Jurišić", Vrgada

Copyright 2024 - Osnovna škola Pakoštane

Na Svjetski dan knjige 23.travnja 2024. u knjižnici Dr. Aloisa Mocka u Zadru održala se podjela nagrada povodom Književnog natječaja za poeziju i prozu na kojem su sudjelovali učenici osnovnih i srednjih škola Zadarske županije. Tema natječaja je bila "Ich möchte eine Zukunft-Was trägst du dazu bei?" Učenici su se na njemačkom jeziku raspisali o svojim stavovima i viđenjima budućnosti te što možemo napraviti da ona bude još bolja. Učenice OŠ Pakoštane  iz 7.a razreda koje pohađaju izbornu nastavu njemačkog jezika  su također sudjelovale. Učenica Iva Vujasin je dobila Zahvalnicu za sudjelovanje, a Anđela Rajšić je osvojila 3. mjesto u kategoriji 6. i 7. razreda.

                                                   Čestitamo našim učenicama na uspjehu!   

                                                                 Herzlichen Glückwunsch!