• Osnovna škola Pakoštane - matična škola

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola Drage

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola Vrana

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola "Dr. Blaž Jurišić", Vrgada

Copyright 2024 - Osnovna škola Pakoštane

Povodom ovogodišnjeg dvodnevnog Festivala pripovijedanja Naraton koji je i ove godine realiziran u Gradskoj knjižnici Zadar, u utorak 27. veljače, učenici 7.a razreda su ugostili profesionalnu pripovjedačicu priča, gospođu Andreju Krenek iz Zagreba.

Svojim pripovjednim nastupom pod nazivom „Putovanje iza zrcala“ koji se sastoji od nekoliko "priča iz davnine" počastila je, nakon gostovanja u OŠ Sukošan, i naše učenike. Svojim vilinskim izgledom i snažnom govornom gestom, obogatila je nastavni dan sedmaša, pridobivši u potpunosti njihovu pažnju. Radujemo se najavljenim novim susretima u matičnoj i područnim školama.