Ove školske godine učenici i učiteljice PŠ Drage održali su humanitarni božićni sajam u suradnji s Udrugom Male Drage u sklopu događanja „Advent u Dragama“. Sajam se održao na Pjacalu. Učenici su danima svojim vrijednim ručicama izrađivali božićne ukrase koje su na sajmu prodavali. Prikupljeni novac ide u humanitarne svrhe obiteljima u Pakoštanima kojima je najpotrebnije. Osim sajma učenici su sudjelovali i u prigodnom blagdanskom programu. Svojim recitacijama i pjesmama razveselili su mještane i posjetitelje. Posebno veselje zavladalo je među djecom kad ih je posjetila Sv. Luca i podijelila im poklone. Dječji osmijeh i božićne pjesme ispunile su srca svih prisutnih.

Učenici i učiteljice PŠ Drage žele vam srce ispunjeno toplinom i mirom, a lice ozareno vedrinom.

Sretan i blagoslovljen Božić!