Učenici i učiteljice PŠ Drage u suradnji s JYSKom i njihovim vrijednim zaposlenicima sudjelovali su u projektu „Za moj zeleni grad“. JYSKovi zaposlenici iz trgovine Biograd na Moru prepoznali su potrebu i predložili uređenje okoliša PŠ Drage. Projekt je društveno – ekološkog karaktera kojim se želi potaknuti razvoj ekološke svijesti i briga o lokalnoj zajednici. Cilj je bio uređenjem školskog dvorišta omogućiti učenicima škole, ali i ostaloj djeci iz samog mjesta koji su nekad pohađali tu istu školu da imaju mjesto gdje će provoditi svoje vrijeme i družiti se sa svojim vršnjacima. Učenici, učiteljice i zaposlenici JYSKA i roditelji zajedničkim snagama uredili su i okoliš. Zasađeni su limuni, mediteransko bilje i cvijeće, postavljene su kučice za kukce i vrtne klupe na kojima učenici s veseljem provode svoj veliki odmor.

Kad se male ruke slože sve se može!