Poštovani roditelji,

ove godine se u Zadarskoj županiji postupak prijave i upisa školskih obveznika provodi preko portala e-Građani u sklopu pilot projekta Modul e-Upisi u osnovne škole . Stoga je bitno da barem jedan roditelj djeteta bude registriran u sustav E-građani.

Roditelji će preko portala e-Građani vidjeti kojoj školi pripada njihovo dijete te će  potvrditi sam upis potpisivanjem upisnica i prilaganjem istih u sustav.

U sustav su unesena i djeca kojima je prošle godine odgođen upis ili su privremeno oslobođena od upisa.

Termine laboratorijskih pretraga, sistematskih pregleda i testiranja u  školi dobit ćete  preko vrtića.

Trenutno je moguće podnijeti zahtjev za učenike s teškoćama.

Poveznica za roditelje - https://osnovne.e-upisi.hr/

Od početka ožujka aplikacija će biti dostupna svima.

Kako bi vam olakšali cijeli postupak, na vrijeme ćemo vas o svim koracima informirati  putem ove web stranice.

Sve detalje možete pročitati u dopisu klikom na opširnije.