• Osnovna škola Pakoštane - matična škola

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola Drage

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola Vrana

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola "Dr. Blaž Jurišić", Vrgada

Copyright 2024 - Osnovna škola Pakoštane

Projekt Večer matematike održava se u cijeloj Hrvatskoj pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva s ciljem približavanja matematike učenicima na zabavan i zanimljiv način.
Večer matematike održana je u našoj školi 8. prosinca 2022. god.. Učenici su sa svojim roditeljima i prijateljima kroz interaktivne radionice koje su vodili učenici 8. razreda uz podršku svojih učiteljica i učitelja uživali u izgradnji pozitivnog stava prema matematici. U radionicama je sudjelovao veliki broj učenika matične škole kao i svih područnih škola.
Kako smo se zabavljali na matematički način, pogledajte u foto-galeriji.