Dragi učenici i roditelji!

Nastava počinje u ponedjeljak, 5. rujna 2022. godine.

Prvi dan nastave učenike će primiti razrednici , upoznati ih sa organizacijom nastave i pravilima

te im dati sve ostale važne informacije o nastavi i školi.

Roditelji trebaju pripremiti djeci torbu u koju će spremiti preuzete knjige. Svaki učenik će s knjigama dobiti

izjavu o zaprimanju udžbenika, koju će roditelji potpisati kod kuće i poslati po djeci idući dan.

Matična škola

Za učenike od 5. do 8. razreda nastava počinje u 8 sati.

Učenici 3. i 4. razreda dolaze u 9 sati,

učenici 2. razreda u 10,

učenici 1. razreda u 11 sati

Organizacija smjena: U istoj smjeni bit će učenici prvog i drugog razreda koji će započeti nastavu

ujutro od 8, a u suprotnoj smjeni učenici trećeg i četvrtog razreda poslijepodne od 14 sati.

Područna škola Drage

Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda dolaze u 8 sati, a učenici prvih razreda u 9 sati.

Nastava za sve učenike održavat će se u jutarnjoj smjeni

Područna škola Vrana

Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda dolaze organiziranim prijevozom u 8:30 sati, a učenike prvih razreda

dovoze roditelji  u 10 sati. Nastava za sve učenike održavat će se u jutarnjoj smjeni.

Područna škola "Dr. Blaž Jurišić" na Vrgadi početak je u 11 sati za sve učenike.

PRIJEVOZ UČENIKA:

Prijevoz učenika organiziran je po rasporedu za početak nastave:

Iz Vrane za Pakoštane autobus kreće u 7:00

Iz Draga za Pakoštane autobus kreće u 7:45

Učenici iz mjesta Vrana koji putuju do škole u Vrani neka budu u 8 na autobusnom stajalištu

Polazak autobusa za povratak iz matične škole za Drage je u 8:55, a za Vranu u 9:10

Polazak autobusa za povratak iz PŠ Vrana je u 9:55

Svima želim sretnu i uspješnu novu školsku godinu!

v.d.  ravnatelja Ivo Ćirak, prof.