• Osnovna škola Pakoštane - matična škola

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola Drage

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola Vrana

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola "Dr. Blaž Jurišić", Vrgada

Copyright 2024 - Osnovna škola Pakoštane

Učenici naše škole Bartol Petrić i Marin Mlinarić sudjelovali su na natjecanju u rješavanju Sudokua u organizaciji Hrvatske Mense uz potporu Agencije za odgoj i obrazovanje. Na Sudoku natjecanju za osnovne i srednje škole, učenici su se borili za odlazak na Regionalno natjecanje, koje će se održati 13. studenog u četiri najveća hrvatska grada, a s kojih najbolji putuju u Vodice na državno natjecanje 4. prosinca.

Učenik Bartol Petrić kvalificirao se na regionalno natjecanje u rješavanju Sudokua.

Čestitke Bartolu i sretno u novim izazovima! smile

(Projekt Sudoku natjecanja planiran je s ciljem razvoja vještine rješavanja logičkih i problemskih zadataka kod djece i mladih i mogućnost izbora talentiranih natjecatelja juniorske reprezentacije svjetskog natjecanja za mlade do 18 godina koji će sudjelovati na svjetskom prvenstvu World Sudoku Championship. Nositelj i organizator natjecanja je Hrvatska Mensa uz financijsku potporu sponzora te uz podršku Agencije za odgoj i obrazovanje.)