• Osnovna škola Pakoštane - matična škola

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola Drage

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola Vrana

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola "Dr. Blaž Jurišić", Vrgada

Copyright 2022 - Osnovna škola Pakoštane

Slogan ovogodišnje tradicionalne humanitarne akcije „Solidarnost na djelu“ „NE DVOJI – ZA DRUGOGA IZDVOJI!“ potaknuo je učenike naše škole da se tijekom rujna i listopada odazovu u velikom broju i sakupe pakete hrane i higijenskih potrepština za potrebite o kojima skrbi biogradsko Gradsko društvo Crvenog križa.

Crveni križ tako svake godine preko škola i učitelja budi svijest učenika i njihovih obitelji za pomaganje ljudima u potrebi. Tih se dana škola na svim svojim lokacijama punila brojnim paketima koje su vrijedni djelatnici i volonteri GDCK-a prevezli u svoj Centar prema dogovorenim terminima.