• Osnovna škola Pakoštane - matična škola

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola Drage

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola Vrana

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola "Dr. Blaž Jurišić", Vrgada

Copyright 2024 - Osnovna škola Pakoštane

U posjet (matičnoj školi) došli su profesori iz Litve. Ravnatelj i stručni suradnici te učiteljice stranih jezika pozdravili su goste. Ovo jedinstveno gostovanje bilo je prilika svima nama upoznati kulturu različitu od svoje, uvidjeti sličnosti i razlike s područja struke, nedavne povijesti, ekonomije i sl. te nas sve obogatiti novim spoznajama. Za školsku knjižnicu dobili smo na poklon monografiju njihovoga grada Kaunas, a rastanak je otvorio vrata za uzvratni posjet djelatnika naše škole u Litvu jednoga dana…
Unaprijed se radujemo! smile