Copyright 2019 - Osnovna škola Pakoštane

Na temelju članka 4. Pravilnika o jednostavnoj nabavi, članka 73. Statuta Škole,  ravnatelj Osnovne škole Pakoštane, Pakoštane, dana 22. srpnja 2019.  godine donosi

Odluku o odabiru najpovoljnije ponude 26/2019.

Odluku možete preuzeti OVDJE.

Poziv za dostavu ponude, a vezano uz nabavu udžbenika za učenike 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., i 8. razreda OŠ Pakoštane.

Zainteresirani, molimo Vas da dostavite ponudu sukladno uputama u Pozivu za dostavu ponude najkasnije do 16. srpnja 2019. godine.

Obrazac troškovnika možete preuzeti ovdje

Na temelju članka 4. Pravilnika o jednostavnoj nabavi, članka 73. Statuta Škole,  ravnatelj Osnovne škole Pakoštane, Pakoštane, dana 5. srpnja 2019.  godine donosi

Odluku o odabiru najpovoljnije ponude 25/2019.

Odluku možete preuzeti OVDJE.

Postupak jednostavne nabave od 13. lipnja 2019. Odlukom ravnatelja je poništen i objavljuje se novi Poziv 19. lipnja 2019.

Poziv za dostavu ponude, a vezano uz nabavu udžbenika za učenike 2.,3.,4.,6.,7., i 8. razreda OŠ Pakoštane.

Zainteresirani, molimo Vas da dostavite ponudu sukladno uputama u Pozivu za dostavu ponude najkasnije do 27. lipnja 2019. godine.

Obrazac troškovnika možete preuzeti ovdje

Zainteresirani, molimo Vas da dostavite ponudu sukladno uputama u Pozivu za dostavu ponude najkasnije do 21. lipnja 2019. godine.

*Napomena: udžbenici trebaju sadržavati omot te biti pakirani po učeniku.