Temeljem Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN br. 67/14, 81/15 i 53/21) Osnovna škola Pakoštane objavljuje javni poziv za ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave.                                                      .

Ponudu na javni poziv može dostaviti turistička agencija, odnosno druga fizička ili pravna osoba (u daljnjem tekstu: ponuditelj) koja za takve usluge ispunjava  uvjete  određene propisima koji uređuju pružanje usluga u turizmu ili posebnim propisima.

Ponuditelj je obvezan dostaviti ponudu do roka naznačenog u obrascu u zatvorenoj omotnici s naznakom "Javni poziv - ne otvaraj" i brojem ponude.

Obrazac za ponudu možete preuzeti ovdje .

Za javnu ponudu za odlazak učenika na terensku nastavu u Austriju izabrana je najpovoljnija ponuda agencije Eško .

Ponudu možete vidjeti ovdje .

Ponuditelj je obvezan dostaviti ponudu do roka naznačenog u obrascu elektroničkim putem na e-adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Obrazac za ponudu možete preuzeti ovdje .

Temeljem Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN br. 67/14, 81/15 i 53/21) Osnovna škola Pakoštane objavljuje javni poziv za ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave.