• Osnovna škola Pakoštane - matična škola

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola Drage

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola Vrana

  • Osnovna škola Pakoštane - Područna škola "Dr. Blaž Jurišić", Vrgada

Copyright 2022 - Osnovna škola Pakoštane

Pod pokroviteljstvom Zadarske županije, TZ grada Zadra, Sveučilišta u Zadru i udruge književnih stvaralaca „Riječi iznad svega“, 28. rujna 2018. godine u 16 h u prekrasnom ambijentu crkve sv. Donata započela je manifestacija „Millenium stih- poetski maraton Riječi iznad svega Zadar 2018“.

Dio programa „Na njima riječ ostaje“ posvećen je učenicima osnovnih i srednjih škola, a obogatili su ga i naši učenici. Svojim pjesmama predstavili su se učenici sedmoga i osmoga razreda Nikolina Bakija, Pavla Čirjak, Marija Kruneš, Ivona Kurtov i Jakov Pilić s voditeljicom Nives Marić.

Bilo nam je zadovoljstvo sudjelovati na ovom kulturnom događaju koji slavi riječi i pjesnike..

More Joomla Extensions