Poštovani učenici i roditelji,

od ponedjeljka 16.3.2020. godine obustavlja se nastava u školama na dva tjedna u cijeloj Hrvatskoj.

Sve obavijesti i upute vezano za nastavu na daljinu (online nastava) bit će na mrežnim stranicama Škole, a dobivat ćete obavijesti i od svojih razrednika.

Prijevoz učenika - obavijest Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i šport Zadarske županije

Nastavno na objavu premijera Andreja Plenkovića da od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine zbog koronavirusa u Hrvatskoj nema nastave u osnovnim i srednjim školama i fakultetima, te da obustava traje dva tjedna, obavještavamo vas da će se prijevoz učenika u osnovnim i srednjim školama Zadarske županije obavljati na redovan način (kao i do sada).

Ukoliko nastupe izmjene pravovremeno će te biti obaviješteni.

Na mrežnim stranicama Ministarstva znanosti obrazovanja dostupna je: "Uputa svim osnovnim i srednjim školama vezano uz nastavak organizacije nastave na daljinu"