Poštovani roditelji, dragi učenici,

Sindikat hrvatskih učitelja najavio je za petak 25. listopada 2019. godine štrajk u svim osnovnim školama RH. Koliko će se učitelja u našoj školi odazvati njihovom pozivu na štrajk ne možemo pretpostaviti.

Poštovani roditelji, škola će organizirati prihvat djece sukladno mogućnostima odnosno broju učitelja koji ne budu u štrajku.

Izvanučionička nastava za učenike petih i šestih razrednih odjela bit će realizirana sukladno ranije planiranom.

S obzirom na to da ne možemo predvidjeti daljnji tijek događanja oko štrajka, na vrijeme ćemo Vas svakodnevno obavještavati putem mrežne stranice škole.

Osoba za informiranje je ravnatelj škole od kojega možete zatražiti sve dodatne informacije putem e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

S poštovanjem,

Ravnatelj:

Andrija Vanjak, mag. prim. educ.